Her hafta 1 kitap, ayda 4 kitap okumak ister misiniz?

rengarenk-kitaplar

Neden buradayız?

Biliyoruz ki internetteki makaleleri okumakla, kitap okumak eş değil. Internetteki makaleler bize gündemle ilgili faydalı bilgiler sunabilir ama kitaplar ise bizi ve işimizi geleceğe taşır.

Varlık sebebimiz; Kitap Kulübü’ne dahil olan herkesin kitaplara yeniden dokunmasını sağlamak, daha fazla kitap okumalarını sağlamak, daha uygun fiyatla kitaplara ulaşmasına yardımcı olmak ve okuyucuların hayatına yepyeni bir dokunuş getirmek.

Peki, Kitap Kulübü’ne kimler katılmalı?

Motivasyona İhtiyaç Duyanlar

Her senenin sonunda, bir sonraki sene için ‘daha fazla kitap okumak istiyorum‘ diyenler

Daha Başarılı Olmayı Hedefleyenler 

İşini ve/veya kariyerini birkaç adım daha öteye taşımak isteyenler ve ‘daha verimli olmak istiyorum‘ diyenler

Kitapla Yeniden Tanışmak İsteyenler

Her hafta 1 kitap okuyarak okuma alışkanlığını geri kazanmak isteyenler ve ‘başarabilirim‘ diyenler

Fikirlerini Paylaşmayı Sevenler

Her gün büyüyen bir kulüpte çok daha fazla insanla tanışıp ‘benim de anlatacaklarım, paylaşacaklarım var‘ diyenler

Çay Kahve İnsan'da Kitap Kulübü röportajı

Hep birlikte motive oluyoruz

Sosyal medya hesaplarımızdan yaptığımız paylaşımlarla her haftanın kitabının önemli bölümlerini, fikirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Sizi de bu topluluğun bir parçası olmaya davet ediyoruz.

Küratör: Fatih Güner

Fatih Güner bir internet girişimcisidir. 2010 yılının sonunda sosyalmedya.co’yu kurduktan 3.5 sene sonra site Webrazzi tarafından satın alınmıştır. 2015’in ortasında Bilhassa isimli dijital reklam ajansını kurmuştur, büyük markalara danışmanlık vermeye devam etmektedir.

2011 yılından bugüne 200’den fazla etkinlikte konuşma yapmıştır. Üniversitelerde ve kurumlarda konuşmalar, Bilgi Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi gibi üniversitelerde eğitimler vermiştir.

Bodrum’da yaşamakta ve özel kurumlara dijital motivasyona dair konuşmalar yapmaktadır. Boş zamanlarında ise bolca kitap okumaktadır.

Birlikte çalıştığımız yayınevleri

Kitap Kulübü’nde kitaplar aylık olarak seçilir ve kulübe dahil olan kişilerin seçilen kitaplara erişimi en önemli önceliğimizdir. Eğer bir yayınevi sahibiyseniz ve yayınladığınız kitaplardan birinin kulübümüzün ilgisini çekebileceğini düşünüyorsanız bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

“Bir adama bir kitap sattığın zaman, ona yalnız yarım kilo kağıt, mürekkep ve tutkal satmış olmazsın, ona tamamıyla yeni bir yaşam satmış olursun. Sevgi, dostluk, mizah ve geceleyin denizde dolaşan gemiler, eğer o kitap gerçekten benim anladığım anlamda bir kitapsa, onun içinde bütün gökler ve yer vardır.“

Christopher Morley

“Biz zevk için harcadığımız paradan fazla, kitap için sarfetmediğimiz müddetçe, bu ülke hiç bir zaman medeni bir ülke olamayacaktır.“

Elbert Hubberd

“Kitapları seviniz, onlar yaşamınızı daha çekici bir hale sokacak, size dostça hizmet ederek düşüncelerin, duyguların ve olguların dolaşık ve gürültülü karmaşasında, yolunuzu bulmanıza yardım edecek, kendinize ve başkalarına saygı duymayı öğretecek, yüreği ve aklı dünya ve insanlık sevgisiyle dolduracaktır.“

Maksim Gorki